Aby vše proběhlo hladce, připravíme
​​​​​​​financování dle Vašich možností

1. Příprava

Věnujeme již od počátku dostatek prostoru (času, sil, energie) k vytvoření takového finančního plánu, který pro Vás bude tím nejvhodnějším. Společně uděláme finanční analýzu. Navrhneme pro Vás nejoptimálnější řešení a vše nastavíme tak, aby i po zajištění úvěru váš život mohl mít i jiný cíl než jen splátky hypotéky. 

2. Plánování

Máte-li nemovitost, kterou potřebujete prodat, abyste si mohli koupit byt či dům z našeho projektu. Zajistíme kompletně prodej vaší nemovitosti tak, aby vše bylo dobře právně ošetřeno. Jednotlivé kroky  u obou nemovitostí na sebe navazovaly a to nejen právně, ale i v časové ose projektu a hlavně ve finančním toku a vy jste se mohli na závěr v klidu přestěhovat.

3. Výběr

Společně pak vybereme takový bankovní dům, který vám ve všech směrech nabídne nejvhodnější podmínky úvěru a poskytne ideální způsob čerpání. Připravíme veškerou dokumentaci potřebnou pro posouzení bankovními domy.

4. Sjednání

Vyřizováním úvěru Vás nebude nikterak zatěžovat. Veškeré potřebné dokumenty zajistíme, připravíme, předáme, aby vše probíhalo s vaší minimální účastí a maximální spokojeností.